Kalite Politikamız

Kurumsal  29 Eylül 2022 / Perşembe

Kalite Politikamız 29 Eylül 2022 / Perşembe

  • Müşterilerimize sunduğumuz hizmet kalitesini sürekli iyileştirmek ve geliştirmek,

  • Site, Bina ve Toplu Konut Yönetimi Sektörünün dinamik yapısına bağlı olarak, rekabet koşullarını ve verimliliği hem çalışanlarımız hem de tedarikçilerimiz için iyileştirmek ve geliştirmek,

  • Çalışanlarımızın çalışma ortamı ve koşullarını sürekli iyileştirmek ve geliştirmek,

  • Toplumsal sorumluluklarımız ile sosyal sorumluluklarımızı yerine getirirken, Site, Bina ve Toplu Konut Yönetimi Sektörüne yönelik projelerde yer almak veya projeler yürütmek,

  • Belirlemiş olduğumuz kalite standartlarını uygulamak ve kurumsal yapımızı site, bina ve toplu konut yönetimi alanlarında uluslararası standartta geliştirmek.

 

VİZYONUMUZ
Değişen sosyal yaşam koşullarını, şartlarını ve sektörel gelişmeleri takip ederek, koşulsuz müşteri ve çalışan memnuniyeti felsefesini benimsemiş, site, bina, residans ve toplu konut-tesis yönetimi sektörüne yeni bir soluk getiren, sektör lideri ve güvenilir, tanınmış bir marka olmak. 

MİSYONUMUZ
Kuruluşumuzun misyonu faaliyet gösterdiği site, bina, residans ve toplu konut-tesis yönetimi sektörü içinde ayrı bir renk olmak ve sunduğu hizmetler ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak, sosyal yaşam standartlarını ve komşuluk ilişkilerinin sağlıklı yürüdüğü mutlu aile ortamları var etmektir. İlkemiz ise doğru, dürüst ve şeffaf hizmet anlayışı içinde müşterilerinin proje ortağı olmaktır.


Profesyonel hizmet ile yaşam kalitenize katkıda bulunan firmamız, gerekli sistemleri kullanarak sizler için huzurlu bir ortam sağlar.

Language